Türkiyenin Anime ve Manga Portalı


  B-Daman Savaş Sahaları(Şekilleri)

  Paylaş
  avatar
  Him
  Yeni Animeci
  Yeni Animeci

  Mesaj Sayısı : 9
  Rep Puanı : 27
  Kayıt tarihi : 08/08/10

  B-Daman Savaş Sahaları(Şekilleri)

  Mesaj tarafından Him Bir Paz Ağus. 08, 2010 10:28 pm

  Bu konuda B-Daman animesinde 1.sezonda kullanılan arenalar ve savaş ortamları.
  1.Six Wall(Altı Duvar):
  2.Trap Shooting(Tuzak Vuruşu):
  Süper Beşli Oyunları
  3.Lion Stage(Aslan Etabı):''L'' şekline bir alanda amaç ''L'' harfinin sonuna b-da toplarını atmaktır.Ancak iki dönen çubuk tarfından kurunur ve b-damanı arenanın üstüne kaldırmak yasaktır.
  4.Phoenix Stage(Anka Kuşu Etabı):''T'' şekline bir alanda ortada dönen 2 çubukan geçip arkdaki puan hedeflerini vurmalısın ilk 20 puana ulaşan kazanır.
  5.Shield Stage(Kalkan Etabı):Ortada dönen beyaz çubukları atlatıp arşıda faklı köşelerde bulunu 6 varili vurmaktır bu oyundaki amaç.
  6.Dragon Stage(Ejdarha Etabı):Zikzak şeklinde bir sahada amaç kendi b-da toplarını rakibin sahasına göndermektir sonunda kimin sahasonda daha çok top varsa o kaybeder.Saha yan ''S'' harfine benzer.
  7.Sword Stage(Kılıç Etabı):Bu bir DHB oyunudur.Yalnızca tüm süper beşli oynlarının bir adı olduğu için böyle gösterişli bir ad konulmuştur.3 round olarak oynanır.

  8.Head to Head Ultimate Strike(Kafa,Kafaya Üstün Vuruş):Şampiyonlar turnuvası çeyrek final karşılaşmasıdır.(not 4 takımdan ikisi bu oyunu diğer iksii başka bir oyunu oynamıştır.)Karşılaşanlar Yamato vs. Grey Terry vs. Liena.Her oyuncununda sol tarafında 50 adet minyatür varil bulunmaktadır.Zaman sonunda kim rakibin tüm varillerini devirmişse o kazanır ya da zaman sonunda hangi oyuncunun devrilmemiş daha fazla varili varsa o kazanır.
  9.Super Ultimate Strike(Süper Üstün Vuruş):Bu oyunda amaç masanın sonundaki hareket eden hedeflere vurmaktır.Ancak oyunun ortasında bunu zorlaştıracak 3 daire şekline engel bulunur.
  10.Cannonball(Yıldırımtopu):Lienayı kurtarmaya çalışırken oynanan oyundur.Liena vs. Yamato.Amaç başlangıç çizgisinden büyük bir varile yalnızca 5 top atışı izniyle vurulur.Atışların sonunda kimin ki daha ileride duruyorsa o kazanır.
  11.Power Alley(Güç Misketi sanırsam):Şampiyonlar Turnuvası yarı finalde oynanan oyundur karşılaşanlar Yamato vs Grey Enjyu vs. Wen Yong Fa.Amaç 100 m'lik bir kuleye bağlı bir yerde 0.kattan başlayarak ortadaki hedefi vurulur.Vuruş gücüne göre platform yükselir.100.kata ilk ulaşan kazanır.
  12.DHB(Direct Hit Battle)(En çok kullanılan):Bu oyunda amaç kendi b-damanınız ile rakip b-damana vurmanız gerekmektedir.(topu ile.)
  (Yarın oyunlar hakkında ayrıntılı bilgileri yazarım.)


  En son mardab. tarafından Ptsi Ağus. 09, 2010 3:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
  avatar
  FLaMeDRaGoN
  Anime Bağımlısı
  Anime Bağımlısı

  Mesaj Sayısı : 62
  Rep Puanı : 83
  Yaş : 22
  Kayıt tarihi : 07/08/10
  Nerden : Hatay

  Geri: B-Daman Savaş Sahaları(Şekilleri)

  Mesaj tarafından FLaMeDRaGoN Bir Paz Ağus. 08, 2010 10:34 pm

  bunların internette izleyeceğimiz linklerini paylaşırsan sevinirim Smile

   Forum Saati Cuma Ara. 14, 2018 4:32 pm