Türkiyenin Anime ve Manga Portalı


  B-Daman Karakterleri

  Paylaş
  avatar
  Him
  Yeni Animeci
  Yeni Animeci

  Mesaj Sayısı : 9
  Rep Puanı : 27
  Kayıt tarihi : 08/08/10

  B-Daman Karakterleri

  Mesaj tarafından Him Bir Paz Ağus. 08, 2010 10:00 pm

  Yamato Delgado

  B-Damanı:Cobalt Blade-(kırıldıktan sonra)Cobalt Saber.
  Aşırı obur ve ton balıklı sandiviçe bayılır.En büyük hayali en iyi B-Daman oyuncusu olmak.Arkadaşlarına her konuda yardım eder ve son gücüne kadar savaşır.Annesi Mie ile birlikte yaşar.
  Gray Michael Vincent

  B-Damanı:Chrome Zephyr(Krom Zefir)-(Daha sonra gelişmiş b-damanı)Chrome Raven
  Aslında iyi biridir ancak gölge birliği kız kardeşi Liena'yı kaçırdığı için bir süre gölge birliğine katılmak zorunda kalmıştır.Yamato'nun en iyi arkadaşlarından biridir ve Şampiyonlar Turnuvası sırasında Yamato ile yaptığı maçı kaybettikten sonra gölge birliğini bırakır ve yeniden iyi tarafa geçer.Daha sonra o ve arkadaşları ile birlikte kardeşini kurtarmaya çalışırlar.Ailesiz büyüdükleri çin köy halkı onlara çok sevecen davranmış ve onların ailesi olmuştur.Sonuna kadar mücadele eder ve sert oynar.
  Bull Borgnine

  B-damanı:Herio Breaker(Kahraman Kıran)
  Sürekli kendi içinde çelişen ve ruh haline göre farklı şekillere bürünen biridir.Şampiyonlar turnuvasından sonra b-daman tamircisi olmaya karar vermiştir ve armada ile birlikte Chrome Raven'ı tasarlamıştır.
  Enjyu

  B-Damanı:Bloody Kaiser(Kanlı İmparator)
  Küçükken babası tarafından para kazanmak için sürekli kaybetmeye zorlanmıştır.Daha sonra bu olaya sinirlenip evden kaçar ve bir arkadaş bulduğunu zannader ama o kişide onasırt çevirdikten sonra kendini çok ylanız hisseder ve Ababa onu kolayca gölge birliğine alır.Ayrıca B-Damanı Cobalt Blade'in kardeşi(ikizi,Aynı yapım)dir.
  Wen Yong Fa

  B-Damanı:Bakusouryu-Souryuoh
  Kardeşi Li Yong Fa ile birlikte gölge birliğindedir.Sürekli kardeşi ile ortak hareket ederler ve buda onları gölge birliğine düşüren şeydir.B-damanı hız konusunda tam bir ustadır ve hızlı atışı sayesinde güçsüz ama çok hızlı kuvvetli darbeler indirmesini sağlar.
  Li Yong Fa

  B-Damanı:Rekuso
  Kardeşi Wen Yong Fa ile birlikte gölge birliğindedir.Sürekli kardeşi ile birlikte takılır.Ancak kardeşi kadar hırslı değildir.
  Terry McScotty

  B-Damanı:Wing Ninja
  Yamatoyla Armada'dan b-daman eğitimi almaya giderken karşılaşmış ve arkadaş olmuşlardır.Bİrlikte şampiyonlar turnuvasına katılmışlardır.B-damanı tıpkı Wen Yong Fa'nın Bakusour'yusu gibi hız konusunda ustalaşmışır.En güçlü vuruşu ardarda 4 b-da topunu bir araya getirip düz bir direkt vuruş olarak atmasıdır.
  Armada
  (Şu arkada ki sarı kedi)
  B-Daman yapımcısı ve eğitmeni.Dev bir kedidir ve Yamato ve diğerlerine çok yardımı dokunmuştur.
  Ababa

  Gölge birliğinin lideri MardaB. tarafından mustasyona uğratılmış bir kedidir.3.gözü sayesinde bir çok şey yapabilir.
  MardaB.

  Gölge birliğinin lideri yalnızca sarı dev bir göz olarak gözüken ana kötüdür.
  Alıntı değildir hepsi benim yazımımdır.

   Forum Saati Cuma Ara. 14, 2018 4:29 pm